Netbis s.r.o.

Netbis s.r.o.

Komplexné IT služby na dosah ruky

IT služby

Firemný server

Inštalácia, konfigurácia, administrácia, zabezpečenie firemných serverov, starostlivosť o bezproblémovú prevádzku. Naše servery bežia na Linuxových edíciách alebo Windows serverových OS, podľa Vašich požiadaviek

Dátová sieť

Kompletný návrh a realizácia dátových sietí od domácností až po veľké spoločnosti. Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám zabezpečíme IT infraštruktúru podľa potreby vrátane administrácie, rozšírení, technickej podpory a podobne

Hardware a software

V spolupráci s veľkými dodávateľmi hardwaru a softwaru Vám vieme zabezpečiť pracovné stanice, príslušenstvo, aktívne prvky a mnoho iného. Všetko vrátane zalicencovania potrebným softwarom

Virtuálny server

Mať vlastný server už nemusí znamenať vysokú prvotnú investíciu na nákup hardwaru, ako tomu bolo v minulosti. Aj vďaka našej ponuke môžete mať svoje servery dostupné rýchlo a odkiaľkoľvek.

Virtuálna sieť

Od jednoduchej siete až po zložité dátové siete, všetko sa dá realizovať aj virtuálne. Naše virtuálne siete poskytujú prepojenie serverov, sietí, pracovných staníc, presne podľa Vašich predstáv.

Virtuálne úložisko

Dáta už nemusíte pracne zálohovať na rôzne médiá. Naše virtuálne úložiská poskytujú vysokú rýchlosť, bezpečnosť a prístup odkiaľkoľvek. Plná flexibilita je samozrejmosťou.

VPN server

Prepojenie dvoch alebo viacerých Vašich prevádzok alebo kancelárií nikdy nebolo jednoduchšie. Naše VPN Vám umožní pracovať kdekoľvek, akoby ste boli v kancelárii. Pripojenie je samozrejme šifrované a zabezpečené.

Proxy server

Proxy server od nás poskytuje okrem iného napríklad aj rýchlejšie načítavanie web stránok, ktoré často navštevujete, kontrolu antivírovým softwarom alebo filtrovanie nežiadúceho obsahu.

Kompletné služby

Vytvorenie, inštalácia, konfigurácia a administrácia virtuálnych serverov, sietí a ich prepojenie s Vašou IT štruktúrou nikdy nebolo jednoduchšie. Všetko pre Vás zrealizujeme presne podľa Vašich potrieb a požiadaviek.