Netbis s.r.o., Železničné modelárstvo

Železničné modelárstvo

Stavba stavebníc

Na trhu je množstvo železničných modelov od rôznych výrobcov a pre rôzne mierky. Občas sa ale stane, že túžite po nejakom modely, ktorý žiadny výrobca hotových modelov neponúka, ale našli ste ho v ponuke ako stavebnicu. Pokiaľ nemáte skúsenosti, prípadne možnosti model postaviť, nastriekať a podobne, kontaktujte nás a my Vám Váš model radi postavíme a dotvoríme. Vložíme do Vášho modelu všetky naše dlhoročné skúsenosti, aby Vám robil radosť rovnako, ako naše modely robia radosť nám. 

Stavba stavebníc je vrátane jednoduchých nástrekov (základná farba, vrchná farba, v prípade potreby lak), teda skriňa, strecha, podvozok. Pri zložitejších variantách farbenia, striekanie nie je zahrnuté v cene a je za príplatok podľa individuálnej dohody. 

Samozrejme máme pre Vás aj nejaké tie zľavy.
Pri stavbe viac ako 5 modelov v rámci jednej objednávky dostanete od nás 20% zľavu. 
Pri objednávke nad 100€ máte poštovné od nás zadarmo.

Postup pri objednávke

Po objednaní stavby Vašich modelov cez formulár, emailom alebo telefonicky Vám zašleme email s kalkuláciou celkovej ceny za objednané služby, vrátane zľavy, pokiaľ máte na ňu nárok. Objednávka sa stáva platnou a záväznou až po úplnej dohode o rozsahu služby, cene, spôsobe dodania a platby, ako aj dobe potrebnej na vyhotovenie Vašich modelov. Doba dodania služby sa môže líšiť v závislosti od množstva objednávok, pri veľkej vyťaženosti sa objednávky vyhotovujú podľa poradia, v akom prišli. 

Následne obdržíte ďalší email, ktorý bude obsahovať pokyny a adresu, kam máte model/y zaslať. Modely je samozrejme potrebné dobre zabaliť, najlepšie do originál krabičky (pokiaľ ju máte k dispozícii) a bublinkovej fólie. Vyžadujeme poistenie zásielky. Súčasťou emailu bude aj elektronická zálohová faktúra na 50% celkovej ceny služby

Po obdržaní zásielky a úhrady zálohovej faktúry od Vás začíname so stavbou Vašich modelov. Po dokončení Vás informujeme o ukončení prác a bude Vám vystavená faktúra, samozrejme s odrátaním uhradenej zálohovej faktúry. Vaše modely budú ku Vám odoslané hotové až po úplnom uhradení celkovej ceny za službu. Modely posielame zabalené do bublinkovej fólie a s poistením zásielky. 

Dôležité

Modely vyhotovujeme z Vami dodaných stavebníc vrátane doplnkov a podobne, použijeme všetko, čo dodáte. Pokiaľ máte záujem o vylepšenie Vašich modelov napríklad o foto-leptané doplnky, je potrebné ich dodať. V prípade, že niečo nedodáte, napríklad kinematiky a podobne, modely budú postavené a odoslané späť k Vám bez nich. To znamená, že používame výhradne tovar dodaný Vami. Taktiež v prípade, že máte záujem o funkčný model lokomotívy, je potrebné dodať aj funkčný pojazd, pri digitálnom ovládaní vrátane dekódera.

Cena stavby modelov je vždy dohodnutá vopred a individuálne, podľa počtu modelov a zložitosti modelov. Cena uvedená vyššie je minimálna cena stavby modelu. Varianty a rozmanitosť stavebníc na trhu je veľmi veľká, ako aj požiadavky modelárov sú rôzne, preto nie je možné vyhotoviť presný cenník a ceny sa dohadujú vopred individuálne. 

Používame Airbrush a kvalitné akrylové farby a laky podľa aktuálnej ponuky predajcov. Základný nástrek (skriňa, strecha, podvozok) je v cene stavby, pri zložitejších farebných variantách účtujeme príplatok podľa náročnosti indidviduálne. V prípade objednania patiny pre nami postavené modely sa cena počíta individuálne – zvyčajne cena stavby + 50% ceny patiny (cenník patiny tu: patinovanie modelov – otvára v novej karte)

Náš prístup ku Vám a Vašim modelom je plne korektný a seriózny, preto aj my vyžadujeme korektný a seriózny prístup k nám a našej práci. Našim cieľom nie je niekoho poškodiť, našim cieľom je Vaša spokojnosť.

Za poškodenie modelu počas prepravy NEZODPOVEDÁME!!! Vyžadujeme poistenie zásielky, zásielky od Vás, ktoré nebudú poistené NEPREBERIEME. My taktiež posielame výhradne iba poistené zásielky

Objednať môžete aj cez formulár

Presný počet modelov bude upresnený emailom alebo telefonicky.